سریال خاتون
فناوری

اپلیکیشن واقعیت مجازی آمازون خرید را تسهیل می‌کند

اپلیکیشن واقعیت مجازی آمازون خرید را تسهیل می‌کند

 به کمک این ابزار بهتر می‌توان تصمیم گرفت که آیا محصولی که فرد قصد خرید آن را دارد تناسب لازم را با محل به‌کارگیری آن دارد یا خیر.

به گزارش ایتنا از مهر، با استفاده از این ابزار می‌توان مبلی که فرد می‌خواهد آن را بخرد را به صورت مجازی در منزل یا محل کار قرار داد تا مشخص شود ابعاد آن مناسب است، رنگ مبل با بقیه لوازم موجود سازگاری دارد و غیره.

اپلیکیشن یادشده با سیستم عامل آی.او.اس و مرورگرهای تحت وب سازگاری دارد و Room Decorator نام دارد. این نرم‌افزار می‌تواند به طور همزمان چند وسیله را نیز در محل مورد نظر قرار دهد و همچنین می‌توان عکس‌های گرفته شده همراه با این وسایل را بر روی گوشی ذخیره کرد.

این اپلیکیشن با هزاران محصول تولید شده توسط شرکت‌های مختلف تجاری سازگاری دارد و در صورت استفاده از اپلیکیشن خرید آمازون به راحتی در دسترس است. بدین منظور کاربران باید گزینه «نگاه کردن در اتاقتان» را در اپلیکیشن یادشده انتخاب کنند. در نهایت آمازون از طریق ایمیل لینک جاگذاری محصول در محل استفاده را ارسال می‌کند.

مدل اولیه این نرم‌افزار واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۷ عرضه شده بود، اما نسخه به روزشده نرم‌افزار مذکور از امکانات بیشتری برای جانمایی و جاگذاری محصولات برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا