سریال خاتون
فناوری

بازی مخوف و جذاب سونی به بازار می آید

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، شرکت سونی به واسطه عرضه عناوین انحصاری رده بالا برای کنسول‌های خود توانسته است به محبوبیتی بسیار زیاد بین گیمرها دست پیدا کند. در حال حاضر کنسول PS4 این شرکت پرفروش‌ترین کنسول در نسل فعلی کنسول‌ها است که ماه‌های پایانی عمر خود را طی می‌کند و سونی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک از نسل جدید کنسول خود با نام PS5 پرده برداری کند. در عناوین انحصاری کنسول PS4، اکثرا نام استودیو سونی  یعنی استودیو Sony Worldwide به چشم می‌خورد و به نوعی این استودیو بسیار بزرگ در ساخت تمام عناوین انحصاری شرکت سونی مشارکت دارد.

اما به تازگی اخباری در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد قرار است در آینده نام این استودیو را بیشتر ببینیم؛ این خبر به معنای ساخت عناوین انحصاری بسیار زیاد از سوی شرکت سونی خواهد بود که برای نسل بعدی کنسول‌ این شرکت قرار است وارد بازار شود.

 یکی از سازندگان عناوین رایانه‌ای اعلام کرد که سونی در حال حاضر روی یک عنوان جدید ترسناک کار می‌‌کند که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آن منتشرنشده است و نمی‌توان درباره داستان آن نظر داد. اما چیزی که درباره این بازی می‌توان حدس زد، احتمالا ساخت آن به عهده تیم‌های SIE Japan Studio و Gravity Rush خواهد بود و Keiichiro Toyama مسئولیت کارگردانی این بازی را برعهده خواهد داشت. تویاما، کارگردان عناوینی نظیر مجموعه Silent Hill و Forbidden Siren 2 نیز بوده است.

این اولین باری نیست که خبر ساخت عنوانی جدید از استودیو SIE Japan در فضای مجازی منتشر می‌شود که بیشتر آن‌ها هیچ وقت ساخته نشدند اما ظاهرا می‌توان روی ساخت این عنوان حساب ویژه‌ای باز کرد چرا که یکی از سازندگان معتبر بازی‌های رایانه‌ای این خبر را منتشر کرده است. با این حال باید در آینده‌ای نزدیک منتظر اعلام رسمی شرکت سونی درباره ساخته شدن این بازی باشیم و تا آن زمان نمی‌توان درباره این عنوان نظر قطعی داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا