سریال خاتون
فناوری

برنامه‌های ویژه ایرانسل برای یلدای ۹۸ اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «برنامه ویژه یلدای ۹۸» که از طریق بخش IGTV حساب رسمی ایرانسل در شبکه اجتماعی اینستاگرام ارائه می‌شود و نیز «بسته‌ مکالمه ویژه یلدا»، از جمله برنامه‌های ایرانسل است که علاوه بر «بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت همراه» و «۴۰ گیگابایت به ۴۰ نفر در هر ساعت از طریق اپلیکیشن ایرانسل من»، در دسترس مشترکان قرار گرفته است.

ایرانسل پیش از این اعلام کرده بود، بسته ویژه یلدا از تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ قابل فعال‌سازی است و امکان استفاده از آن، تا پایان روز ۳۰ آذر فراهم شده است.

برای فعال‌سازی این بسته، ایرانسلی‌ها می‌توانند کد دستوری #۵* را شماره‌گیری و یا به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن «ایرانسل من» مراجعه کنند.

علاوه بر این، مشترکان ایرانسل که اپلیکیشن «ایرانسل من» را دانلود و نصب کرده باشند، می‌توانند از طریق بخش «تکان شگفت‌انگیز» در این اپلیکیشن، در فاصله ساعت ۰۰:۰۰ بامداد ۳۰ آذر ماه تا ساعت ۲۳:۵۹ همین روز، هر ساعت یک بار، شانس خود را برای دریافت ۴۰ گیگابایت اینترنت رایگان امتحان کنند. این اعتبار هدیه یک روزه، در هر ساعت به ۴۰ نفر از مشترکان اختصاص داده می‌شود.

حالا، امروز، ۳۰ آذر ماه، همزمان با شب یلدای ۹۸، مشترکان ایرانسل از ساعت هفت شب ۳۰ آذر تا ساعت هفت صبح اول دی ماه، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴*۹۸* بسته مکالمه یک‌ساعته رایگان برای گفت‌وگو با مشترکان ایرانسلی را دریافت کنند.

ایرانسل

علاوه بر این، به مناسبت شب یلدا، برنامه «یلدا با ایرانسل» با اجرای احسان کرمی و با حضور چهره‌هایی مانند محمد بحرانی، مهران غفوریان، علی اوجی، امید نعمتی، امیر کربلایی‌زاده و… با ترکیبی از طنز، موسیقی، ادبیات، فرهنگ و هنر تهیه شده است که در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر در چند اپیزود با فواصل زمانی، از حساب رسمی ایرانسل در شبکه ‌اجتماعی اینستاگرام به نشانی instagram.com/irancell پخش می‌شود. هدف از این برنامه، فرهنگ‌سازی استفاده از تلفن همراه و شبکه‌‎های اجتماعی، به عنوان ابزاری برای نزدیک‌تر کردن افراد خانواده در شب یلدا است. در این برنامه، بازی‌های متنوعی به همراه جوایز مختلف برای followerهای ایرانسل در اینستاگرام نیز طراحی شده است.

2121


منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا