سریال خاتون
فناوری

بهترین برنامه‌های سرگرمی و کاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

جالب است بدانید شما تنها نیستید، قرنطینه در چین باعث شد تا آمار دانلود برنامه و بازی برای گوشی شکسته شود. به جز تماشا فیلم و سریال کارهای دیگری می‌توان با انواع برنامه‌های گوشی انجام داد که در اینجا برخی از این برنامه‌های کاربردی را به شما معرفی می‌کنیم.

Duolingo

بهترین برنامه‌های کاربردی برای دوران قرنطینه

در قرنطینه، زمان خود را صرف یادگیری یک مهارت جدید یا تقویت مهارتی که دارید کنید. دولینگو برنامه ایست که با آن می‌توانید در این دوران با دیگران در اطراف دنیا ارتباط برقرار کنید و عین حال به آموزش زبان جدید یا تقویت زبانی که می‌دانید بپردازید. با این برنامه می‌توانید به آسان‌ترین روش ممکن زبان یاد بگیرید و پس از این دوران از آن استفاده کنید.
 

Todoist

بهترین برنامه‌های کاربردی برای دوران قرنطینه

اگر شغل شما به گونه ایست که می‌توانید درون خانه کار کنید احتمالا به این برنامه نیاز دارید. انجام همزمان کارها و فعالیت‌های خانه ممکن است کمی گیج کننده و زیاد باشد و باعث فراموشی برخی از آنها شود. این برنامه با یادآوری کردن و تعیین زمان برای انجام آنها به شما کمک می‌کند تا تمامی کارهای خود را بدون هیچ حواس پرتی انجام دهید.
 

Draw Something

بهترین برنامه‌های کاربردی برای دوران قرنطینه

در دوران قرنطینه با دوستان خود از طریق برنامه‌های و بازی‌های اینترنتی در ارتباط باشید. Draw Something یکی از برنامه‌های عالی برای گذراندن وقت با دوستان در این زمان است. این برنامه به آسانی به دیگران متصل می‌شود و سرگرم کننده است. شما یک کلمه را انتخاب و آن را نقاشی می‌کشید و منتظر می‌شوید تا دوستانتان آن را حدس بزنند. این برنامه سرگرم کننده باعث می‌شود تا زمان کمی سریعتر برای شما بگذرد.
 

Musee du Louvre Official App
 

بهترین برنامه‌های کاربردی برای دوران قرنطینه

اگر در قرنطینه خانگی به سر می‌برید و نمی‌توانید به مکان‌های دیگر سفر کنید، می‌توانید از طریق تلفن خود به آثار هنری زیبا دسترسی پیدا کنید و به جای رفتن و حضور فیزیکی در موزه لوور، برنامه رسمی آن را نصب کنید و به پاریس و موزه لوور سفر کنید. صدها و هزاران آثار هنری را تماشا و بررسی کنید و برای سفرهای بعدی خود برنامه ریزی کنید. سایر موزه‌ها نیز مانند موزه Uffizi Gallery در فلورانس نیز چنین برنامه‌ای را دارند.

Headspace

اکنون زمانی است که مدام اضطراب و استرس‌های گوناگون به انسان‌ها وارد می‌شود، بنابراین مراقبت از سلامت روان از همه چیز مهمتر است. تمرین مراقبه و مدیتیشن یکی از بهترین روش‌ها برای مراقبت از خود است. استفاده از یک برنامه برای این کار می‌تواند بسیار موثر باشد. یکی از برنامه‌های خوب برای مدیتیشن Headspace است و به شما کمک می‌کند تا فکر خود را از موضوعات مضطرب کننده دور کنید و به مسائل خوب فکر کنید.

bigseventravel.com

۲۱۲۱

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا