سریال خاتون
فناوری

تاریخ عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 افشا شد

تاریخ عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 افشا شد

اطلاعات جدید افشا شده در رابطه با کمپانی سامسونگ خبر از آن دارد که گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 به‌عنوان پرچم‌داران این شرکت در طی ماه‌های آینده به بازار عرضه می‌شوند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar ، فهرستی شامل تاریخ عرضه سه تلفن همراه آینده سامسونگ افشا شده است. اولین محصول از این فهرست سه‌گانه گلکسی نوت 20 خواهد بود که در ماه اوت عرضه می شود و ماه عرضه همراه هوشمند دوم یعنی گلکسی فولد 2 برای سپتامبر برنامه ریزی شده است.
 
متأسفانه اسناد افشا کننده این اطلاعات تاریخ دقیق عرضه دستگاه‌های یادشده را مشخص نکرده‌اند. اما کمپانی سامسونگ قصد دارد که پس از عرضه سری نوت 20 در اوت و گلکسی فولد 2 در سپتامبر نسخه هواداران گلکسی اس 20 را در کاه اکتبر به بازار عرضه کند.
 

انتظار می‌رود که نسخه هواداران گلکسی اس 20 مقرون‌به‌صرفه تر از گلکسی اس 20 اصلی باشد. به‌این‌ترتیب احتمال می‌رود که مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه به گلکسی اس 10 لایت شبیه باشد و بتواند در زمان عرضه به‌سرعت جای این تلفن همراه هوشمند سامسونگ را بگیرد.
 
البته عرضه نوت 20 در ماه اوت ما را شگفت‌زده نخواهد کرد زیرا بسیاری از تلفن‌های همراه سری نوت سامسونگ در ماه اوت عرضه‌شده‌اند. همچنین پیش‌ازاین شایعه‌ای مطرح‌ شده بود که یک تلفن همراه مجهز به استایلوس سامسونگ در میانه ماه اوت و قبل از همراه هوشمند تاشوی بزرگ این کمپانی عرضه می شود.
 
در این شایعه از آنجایی از عبارت همراه هوشمند تاشوی بزرگ اپل استفاده شده است که نسخه دیگری از تاشوی کوچک‌تر سامسونگ یعنی گلکسی زد فلیپ به‌زودی با قابلیت 5G به بازار عرضه خواهد شد و گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا این مدل را به تولید انبوه برساند.
 
همان‌طور که می‌دانید همه‌گیری ویروس کرونا روش فروش تلفن‌های همراه تأثیر منفی گذاشته است پس وارد کردن دستگاه‌های بیشتر به بازار می‌تواند منجر به پر کردن این خلا در فروش شود. دراین‌بین سامسونگ برای جبران کاهش فروش دستگاه‌های خود روی نسخه‌های مقرون‌به‌صرفه تر نظیر نسخه هواداران گلکسی اس 20 حساب جداگانه‌ای باز کرده است.
منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا