سریال خاتون
فناوری

تلویزیون 163 اینچی ال‌جی به بازار می‌آید

تلویزیون 163 اینچی ال‌جی به بازار می‌آید


شرکت ال.جی یک تلویزیون عظیم ۱۶۳ اینچی را به زودی در اروپا و آمریکا عرضه می‌کند. دستگاه مذکور مجهز به فناوری میکرو ال.ای.دی است و تصاویر واضح‌تر و شفاف‌تری را نشان می‌دهد.

به گزارش ایتنا از مهر، «ال جی مگنیت» نخستین تلویزیون مجهز به پنل میکرو ال.ای.دی این شرکت  است که کیفیت تصویر آن خارق‌العاده است. دستگاه مذکور  به زودی در آمریکا، اروپا و چند بازار دیگر عرضه می‌شود. 

میکرو ال.ای.دی نسل جدیدی از نمایشگر است که شباهت زیادی به پنل‌های او.ال.ای دارد که در موبایل‌ها به کار می‌رود، البته پیکسل‌های آن بسیار کوچکتر است و به همین دلیل تصاویر واضح‌تر، رنگ بهتر و شفافیت بیشتر تصویر از زوایای مختلف را فراهم می‌کنند.

این شرکت کره‌ای اشاره کرده از «پوشش سیاه» در پنل‌های میکرو ال.ای.دی نیز استفاده کرده است. پوشش مذکور در مقابل گرد و غبار از پنل حفاظت می کند و همزمان انعکاس نور در نمایشگر را کاهش می دهد.

«ال جی مگنیت» مجهز به سیستم عامل LG Web OS است که از پردازشگر Alpha AI رونمایی می کند و کیفیت تصاویر نمایش داده شده را ارتقا می دهد.

البته با توجه به اندازه بزرگ تلویزیون، ال.جی آن را برای مشتریان عادی عرضه نمی کند و از آن برای مقاصد تجاری مانند هتل‌ها یا لابی شرکت‌های بزرگ استفاده می شود.

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا