سریال خاتون
فناوری

رابط کاربری جدید توییتر برای iOS

رابط کاربری جدید توییتر برای iOS

توییتر با عرضه قابلیت جدیدی برای نسخه iOS نرم‌افزار خود پیگیری پاسخ‌ها به توییت اشخاص را برای کاربران ساده‌تر کرد.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget،پیگیری گفتگوها در توییتر ممکن است اندکی گمراه کننده باشد، و این امر زمانی که حساب کاربری عمومی داشته باشید و هرکسی بتواند به شما پیام بدهد سخت‌تر می‌شود.
هم‌اکنون این شبکه اجتماعی قابلیتی را عرضه کرده است که می‌تواند به تجزیه‌ و تحلیل آسان‌تر این پیام‌ها کمک کند و به‌ این‌ ترتیب، شما مطمئن خواهید شد که پاسخ‌های دوستان واقعی‌تان را دریافت خواهید کرد.
 
در همین راستا پشتیبانی توییتر به‌تازگی در وب‌سایت خود اظهار کرد که نرم‌افزار iOS این پلتفرم هم‌اکنون پاسخ‌های کسانی که فالو می‌کنید به توییت‌های شما را به‌صورت پاسخ‌های رشته‌ای نمایش می‌دهد و این امر ردیابی گفتگوها را برای کاربران بسیار آسان می‌کند.
 
 
به‌ این‌ ترتیب، توییت اصلی شما به‌واسطه یک‌رشته به توییت این افراد متصل می‌شود و به‌ این‌ ترتیب متوجه خواهید شد که توییت ارسالی آنها مستقیماً در جواب شما بوده است و البته توییت آنها هم کمی فاصله‌دار خواهد شد.
توییتر این قابلیت را در سال گذشته در نسخه بتای "Twttr" تست کرد اما عرضه رسمی آن را تا این تاریخ به تعویق انداخت.
 
توییتر در اطلاعیه خود اعلام کرد که این قالب جدید مشاهده این‌که چه کسی به چه کسی پاسخ داده است را آسان‌تر می‌کند.
اگرچه این ویژگی فعلا نسخه iOS توییتر عرضه شده است، اما به‌زودی می‌توان شاهد ورود آن به دستگاه‌های اندرویدی بود.
زمانی که از اختصاصی بودن این قابلیت برای iOS سوال شد این کمپانی پاسخ داد که این ویژگی به‌زودی به اندروید نیز راه پیدا خواهد کرد.
 
منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا