سریال خاتون
فناوری

رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می‌آید

خودرو بانک نوشت: نسخه فیس لیفت رنو مگان در قدم اول یک بروزرسانی ظاهری دریافت کرده است و این بروزرسانی شامل تمامی نسخه های آماده شده براساس رنو مگان خواهد شد که در این خصوص می توانیم به طراحی جدید چراغ های جلو، تغییراتی جزیی در جلوپنجره اتومبیل و یکسری ریزه کاری های دیگر اشاره داشت که بهبود سطحی ظاهر اتومبیل را به همراه داشته است، هرچند مشتریان در بروزرسانی جدید رنو می توانند از رینگ های جدید ۱۶ اینچی و ۱۸ اینچی بر روی چرخ های خود استفاده کنند.

رنو مگان فیس لیفت

مهم تر از تغییرات ظاهری، می توانیم بزرگ ترین اتفاق رنو مگان ۲۰۲۰ را مربوط به سیستم محرک پلاگین هیبریدی آن بدانیم که محدوده حرکت ۵۰ کیلومتری با حداکثر سرعت ۱۳۵ کیلومتر برساعت را در حالت تنها الکتریکی به همراه خواهد داشت. این سیستم محرک متشکل از یک موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری در کنار ۲ موتور الکتریکی خواهد بود که نیروی پیشرانه درون سوز از طریق یک گیربکس اتوماتیک به چرخ ها منتقل شده و همچنین نیروی مورد نیاز موتور الکتریکی توسط مجموعه باتری های ۹.۸ کیلووات ساعتی تامین خواهد شد.  

علاوه بر این، شرکت خودروسازی رنو با تغییراتی که در نسخه مگان R.S. ایجاد کرده است، موفق به تولید ۲۰ اسب بخار قدرت بیشتر و حدود ۳۰ نیوتن متر گشتاور بیشتر نسبت به قبل شده است که با جعبه دنده اتوماتیک دوکلاچه می توان ۴۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید کرد، اما گشتاور افزایش یافته با گیربکس دستی تنها ۱۰ نیوتن متر خواهد بود و باعث می شود تا در مجموع خروجی گشتاور ۴۰۰ نیوتن متری بر روی این نسخه داشته باشیم.
۲۱۲۱

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا