سریال خاتون
فناوری

طراحی پورتال سازمانی خود را به ایران سایت بسپارید

طراحی پورتال سازمانی خود را به ایران سایت بسپارید

—————- رپرتاژ آگهی —————–

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت معتبر می گردید تا طراحی پورتال سازمانی یا طراحی سایت و افزایش رتبه سئو آن را به آن شرکت طراحی سایت بسپارید ما به شما شرکت طراحی سایت ، ایران سایت را معرفی می کنیم . شرکت طراحی سایت ، ایران سایت یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت است که بیش از 20 سال در زمینه طراحی انواع سایت ها ، طراحی پورتال سازمانی و سئو یا بهینه سازی اصولی وب سایت ها سابقه فعالیت دارد . بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می گردید ، طراحی سایت ،  سئو سایت و همچنین طراحی پورتال سازمانی را به تیم مجرب و خبره شرکت بزرگ ایران سایت بسپارید . در ادامه شما را با خدمات ویژه شرکت ایران سایت ، بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

طراحی پورتال سازمانی
همه شرکت های طراحی سایت مدعی هستند که می توانند خدمات طراحی پورتال سازمانی را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهند اما تنها برخی از این شرکت ها که در زمینه طراحی پورتال سازمانی از تجربه و نمونه کارهای قدرتمندی برخوردار هستند می توانند از پس طراحی پورتال سازمانی بربیایند چراکه طراحی پورتال سازمانی از پیچیدگی های خاصی برخوردار بوده و کار هر کسی نیست!

مهم ترین بخش از طراحی پورتال سازمانی که هر شرکتی نمی تواند از آن سر بلند بیرون بیاید ، نیازسنجی است چراکه هر سازمانی متناسب با نیازهای خاصی که دارد به یک پورتال نیاز دارد از این رو پورتال های سازمانی به صورت منحصر به فرد طراحی می شوند . درصورتی که شرکت طراحی سایت مدنظر شما نتواند مرحله نیازسنجی را به خوبی پشت سر بگذارد ، نمی تواند پورتالی متناسب با نیازهای سازمان طراحی کند .

درصورتی که با مفهوم پورتال سازمانی آشنایی ندارید ، لازم است بدانید که پورتال سازمانی یا همان درگاه اطلاعاتی سازمانی ، وب سایتی است که با در نظر گرفتن نیازهای سازمان و ارائه خدمات به پرسنل ، مشتریان و مدیران سایت طراحی می شود . شرکت ایران سایت به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت ، تاکنون توانسته است نمونه کارهای قدرتمندی در زمینه طراحی پورتال سازمانی به مشتریان خود ارائه دهد بنابراین می توانید با خیال راحت طراحی پورتال سازمانی خود را به شرکت ایران سایت بسپارید.

سئو سایت

 
هر چه قدر که هزینه زیادی برای طراحی وب سایت پرداخت کنید و یک وب سایت با ظاهری بسیار زیبا طراحی کنید اما بر روی سئو یا بهینه سازی آن در موتورهای جستجو به ویژه گوگل کار نکنید ، آن وب سایت نمی تواند منفعتی برای شما و کسب و کارتان داشته باشد . درواقع طراحی سایت ، بستری را در اینترنت برای شما فراهم می کند تا بتوانید تمامی محصولات و خدماتی که قرار است به کاربران و مشتریان خود ارائه دهید را در آن معرفی کنید اما در مقابل این سئو یا بهینه سازی وب سایت است که موجب می شود وب سایت شما در موتورهای جستجو به ویژه گوگل قرار بگیرد و در لینک های بالای دیده شود از این رو امکان دیده شدن محصولات و خدماتی که شما ارائه می دهید چندین برابر می شود چراکه اکثر کاربران دنیای وب تنها بر روی لینک اول تا پنجم در صفحه اول نتایج گوگل کلیک می کنند . افزایش بازدید وب سایت شما نیز موجب افزایش کاربران و مشتریان شما و درنتیجه افزایش فروش محصولات شما می شود. با این وجود می توان گفت که طراحی سایت و سئو مکمل یکدیگر هستند و به همان اندازه ای که به طراحی سایت باید توجه کرد به افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو یا همان سئو سایت نیز باید اهمیت ویژه ای داد.

 

شرکت طراحی سایت
مهم ترین معیار برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت ایده ال بررسی نمونه کارهای آن شرکت است . از آن جایی که هر شرکت طراحی سایتی دارای یک وب سایت است که نمونه کارهای خود را در آن قرار داده است شما با مراجعه به وب سایت شرکت طراحی سایتی که مدنظر دارید و دیدن نمونه کارهای آن می توانید میزان تجربه و حرفه ای بودن آن شرکت طراحی سایت را برآورد کنید . شرکت طراحی سایت ، ایران سایت به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت از نمونه کارهای فوق العاده قدرتمندی برخوردار می باشد که نشان دهنده تجربه بالا و حرفه ای بودن این شرکت طراحی سایت است.

 
درصورتی که به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت جهت طراحی سایت وردپرسی به صورت حرفه‌ای و با اصول سئو هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از طریق شماره تماس 88886450-021 با کارشناسان شرکت ایران سایت تماس بگیرید و از طریق آدرس وب سایت www.iransite.com  نمونه‌کارهای قدرتمند این مجموعه را در زمینه‌های مختلف مشاهده کنید. مجموعه ایران سایت یکی از بهترین و باسابقه‌ترین شرکت‌های طراحی سایت بوده که دارای پرسنل متخصص و مجرب است. مجموعه ایران سایت نه تنها از متدها و تکنیک‌های حرفه‌ای جهت طراحی وب سایت وردپرس برای شما استفاده می‌کند بلکه با اصول سئو، رتبه وب سایت شما را به صورت چشم‌گیری در گوگل افزایش می‌دهد تا به راحتی در دنیای وب دیده شوید.

 

 

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا