سریال خاتون
فناوری

نسل جدید ساعت اپل، مقاومت بیشتر در برابر آب

نسل جدید ساعت اپل، مقاومت بیشتر در برابر آب


به تازگی گزارش جدیدی از سوی رسانه‌های مختلف نظیر  The Verifier و همچنین کانال یوتیوب iUpdate منتشر شده است که نشان دهنده قابلیت‌ها و امکانات جدید نسل بعدی ساعت‌های هوشمند اپل واچ است که به نظر می رسد یکی از مهم‌ترین قابلیت های آن تاچ آی‌دی (Touch ID) خواهد بود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در واقع به نظر می‌رسد که شرکت آمریکایی اپل با توسعه فناوری تاچ آی‌دی و یکپارچه کردن آن با دکمه چرخان کناری تحت عنوان دیجیتال کرون (Digital Crown)، قصد دارد به کاربران این ساعت هوشمند این امکان را بدهد تا پرداخت های موبایلی راحت تری را انجام دهند و از وارد کردن پین کدها که تجربه خوبی برای آنها به شمار نمی‌رود، خلاص شوند.

همچنین گفته می‌شود که اپل واچ سری ۶ نسبت به نسخه‌های قبلی مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آب از خود نشان خواهد داد.

بیشتر گزارش‌ها نشان می‌داد که نسل بعدی ساعت‌های هوشمند اپل واچ از سیستم عامل WatchOS 7 بهره خواهند برد که سازگاری بیشتری با دستیار صوتی هوشمند سیری اپل دارد، این دستگاه همچنین توانایی سنجش سطح اکسیژن خون را خواهد داشت و می‌تواند نظارت و کنترل بهتری بر روی کیفیت و میزان خواب کاربر نیز داشته باشد.

اپل قبلا اعلام کرده بود که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا کنفرانس توسعه دهندگان اختصاصی خود تحت عنوان (WWDC) را به صورت کاملا آنلاین در ماه ژوئن برگزار خواهد کرد که البته هنوز تاریخ دقیق برگزاری این رویداد بزرگ معلوم و مشخص نشده است.

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا