سریال خاتون
فناوری

چرا غرب تهران برای اجاره روزانه خانه در تهران بهترین انتخاب است؟

چرا غرب تهران برای اجاره روزانه خانه در تهران بهترین انتخاب است؟

—————- رپرتاژ آگهی —————–

برای اجاره خانه در تهران یک سوال وجود دارد. کدام سوی این شهر برای اجاره روزانه خانه در تهران مناسب ترین است؟ می ‌توان بعد از اندک تأملی در باب محله های متعدد شهر تهران و با در نظر گرفتن ملاک های بسیار، غرب تهران را به عنوان مناسب ترین سمت جغرافیایی در این شهر با هدف اجاره روزانه خانه در تهران در نظر داشت.

و اما چرا غرب تهران؟! خب، با این مقاله همراه شوید تا متوجه چرایی این انتخاب باشید. البته هر انتخابی از دیدگاه های شخصی افراد می آید. احتمالاً همه می‌ دانند که تهران شهر بسیار بزرگی است و به این سادگی ها نمی توان غرب تهران را با شرق این ابرشهر گره زد. پس هر کسی می‌ داند که باید با در نظر گرفتن نیاز هایی که دارد به جهت اجاره سوئیت در تهران، یک سوی این شهر را انتخاب کند. جدا از محله های بسیار تهران، غرب تهران مزیت هایی دارد که به ترتیب زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

مزیت ‌هایی که در غرب تهران انتظار مسافران را می‌ کشد

–    متروی خارج از شهر با عبور از غرب تهران: اگر چهار جهت اصلی غرب و شرق و شمال و جنوب را برای انتخاب داشته باشیم، غرب تهران تنها سمت جغرافیایی است که متروی شهر تهران در آن در دسترس است. مترو در تهران تقریباً در همه جای آن گسترده شده است؛ اما تنها در غرب تهران است که از فضای اصلی شهر خارج شده و تا شهر بزرگ همسایه یعنی کرج و اخیراً فراتر از آن یعنی هشتگرد ادامه پیدا می ‌کند. از این رو اگر همراه با اجاره روزانه آپارتمان در تهران سراغ محله های غرب تهران باشید، دامنه وسیعی از جغرافیای غرب استان تهران را دارید که به راحتی می تواند شما را به مترو برساند.

–    همجواری با یک ابرشهر دیگر: تهران شهر بزرگی است؛ اما تنها در یک سوی آن، شهر بزرگ دیگری قرار گرفته است. غرب تهران، همسایه دیوار به دیوار شهر بزرگ کرج است. این همجواری مزیت ‌هایی دارد، مثلاً بسیاری از نزدیکی و در عین حال ارزانی شهر کرج به جهت اجاره سوئیت استفاده می کنند. از سوی دیگر این همجواری باعث ایجاد بستر های بزرگ اجتماعی بوده است. غالباً طیف بسیاری از جریانات مالی و اقتصادی و صنعتی به نوعی میان این دو شهر در تبادل است. از این رو تاثیر شهر کرج در انتخاب محله ای برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران می ‌تواند برای برخی از مسافران قابل توجه باشد.

–    شبکه یکپارچه بزرگراهی: اگر مسافر تهران هستید و می خواهید در مدت اقامت، همیشه همراه با اتومبیل های شخصی خود در شهر بمانید، بهتر است خودتان را در حجم بالای ترافیک این ابرشهر گرفتار نکنید. غرب تهران نسبت به دیگر سمت‌ های جغرافیایی این ابرشهر از شبکه بزرگراهی مطلوب‌ تری بهره می‌ برد. بزرگراه ‌های متعددی به حالت ‌های شرقی و غربی و یا شمالی و جنوبی این دو سمت شهر را همچون تار عنکبوتی در بر گرفته اند. خصوصاً که این بزرگراه ها با سرعت بالایی می توانند شما را از شهر خارج سازند. اتوبان همت، خرازی، شهید همدانی در کنار بزرگراه های شهید لشکری، فتح، آزادگان، باکری، ستاری، اشرفی اصفهانی و از همه مهمتر شاهراه تهران-کرج در این سمت تهران واقع شده است. از این رو اجاره روزانه خانه در تهران اگر با غرب این شهر همراه شود، به راحتی می تواند شما را با این شبکه بزرگراهی پیوند بزند.

–    اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران: تهران از شهرک های بسیاری برخوردار است. شهرک هایی که چسبیده به این ابرشهر، هم جدا هستند و هم با این شهر نفس می ‌کشند. این شهرک ها غالباً در غرب تهران واقع شده اند و به نسبت اجاره سوئیت در تهران قیمت مناسب تری دارند. از این رو اگر می خواهید به سرعت در بطن شهر تهران راهی شوید؛ اما از مزیت اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران برخوردار باشید، غرب تهران پیشنهاد خوبی است.

 

مزیت ‌هایی انتخاب غرب تهران در اجاره سوئیت
 


 


–    قلب صنعت ایران در غرب تهران می ‌تپد: هدف بسیاری از مسافران شهر تهران، دستیابی به فضا های صنعتی در این شهر است. تهران قلب صنعت کشور است و این قلب تپنده در غرب تهران جای دارد. از این رو برای مسافرانی که راهی فضا های صنعتی هستند، غرب تهران بهترین انتخاب برای اجاره روزانه خانه در تهران می باشد.

–    ورزشگاه آزادی در غرب تهران است: شاید باور نکنید؛ اما بازی ‌های بزرگ ورزشی می ‌توانند بازار دائمی برای اجاره روزانه خانه در تهران باشند. بازار هایی که همگی در ورزشگاه آزادی میزبان تماشاچیان سراسر ایران می باشند و این ورزشگاه درست در غرب تهران قرار دارد.

 

 

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا