سریال خاتون
فناوری

کنفرانس توسعه دهندگان اپل آنلاین برگزار می‌شود

کنفرانس توسعه دهندگان اپل آنلاین برگزار می‌شود

به نظر می‌رسد که کنفرانس ها و رویدادهای بزرگ شرکت‌های مختلف همچون غول‌های تکنولوژی و خودروسازی یکی پس از دیگری تحت تاثیر شیوع گسترده‌ ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان لغو می شوند و بعد از آن اعلام می‌شود که در صورت امکان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل موسوم به WWDC ۲۰۲۰ نیز یکی دیگر از جدیدترین قربانیان ویروس خطرناک کرونا است که طبق روال سالهای قبل برگزار نمی‌شود و به جای دعوت حضوری از توسعه دهندگان و بازدیدکنندگان، قرار است در ماه ژوئن سال جاری میلادی به صورت آنلاین میزبان علاقه مندان و شرکت های توسعه دهنده از سراسر جهان باشد.

بر اساس گزارش وب سایت The Verge، این ویروس که تاکنون بسیاری از همایش‌ها، کنفرانس‌ها و رویدادهای بزرگ و مهم صنعتی، تجاری، اقتصادی، ورزشی و فناوری را به تعطیلی کشانده، هیچ استثنایی برای کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی اپل ۲۰۲۰ که هر ساله در اوایل ماه ژوئن برگزار می‌شد، نیز قائل نشده است.

شرکت اپل هر ساله در جریان برگزاری این رویداد بزرگ از جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی کرده و قابلیت های جدیدی را که در زمینه‌های نرم‌افزاری به آنها دست پیدا کرده به نمایش می‌گذارد.

به عنوان مثال، در کنفرانس WWDC ۲۰۱۹   محصولات جدید و مهمی همچون مک پرو جدید با سخت‌افزار توانمند و مانیتور جدید و رده‌بالای Pro Display XDR که توانست توجهات زیادی را به‌سمت خود جلب کند، معرفی شد. در این کنفرانس همچنین اخباری در رابطه با نسخه‌ جدید سیستم‌های عامل iOS و macOS منتشر شد و در اختیار علاقمندان قرار گرفت.  

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا