فناوری

آموزش: از قابلیت انتقال عکس‌ها و ویدئوهای فیس‌بوک به Google Photos استفاده کنید!

آموزش: از قابلیت انتقال عکس‌ها و ویدئوهای فیس‌بوک به Google Photos استفاده کنید!

اگر شما گنجینه‌ای از خاطرات ارزشمند را در حساب فیس‌بوکتان دارید و می‌خواهید آنها را به جایی دیگر انتقال دهید اکنون فرصتی بزرگ برایتان فراهم آمده است.

 

به گزارش ایتنا و به نقل از مشبل، فیس‌بوک در بلاگ خبری خود اعلام کرد که یک ابزار انتقال دیتا، که به تدریج از ماه دسامبر در حال اجرائی کردن بود، اکنون در ایالات متحده و کانادا آماده استفاده شده است. به بیانی ساده این راهی برای انتقال همه عکس‌ها و ویدئوهای شما در فیس‌بوک به گوگل فوتوز است.

 

به عبارت دیگر، اگر می‌خواستید از دست فیس‌بوک خلاص شوید و در عین حال خاطرات گران‌بهایتان را از دست ندهید این راهی برای حفظ آنهاست.

  

این فرایند بسیار ساده است: به تنظیمات حسابتان در فیس‌بوک بروید و روی Your Facebook Information در سمت چپ صفحه کلیک کنید. طبیعتا آنجا گزینه‌ای برای انتقال نسخه‌هایی از عکس‌ها و ویدئوهایتان به یک منبع خارجی خواهید دید. پسورد فیس‌بوکتان را وارد نموده و سپس یک مقصد را انتخاب کنید، که در حال حاضر فقط گوگل است.

 

با این حال این بدان معنا نیست که تصور شود قرار است شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت هم به کاربران فیس‌بوک اجازه انتقال عکس‌هایشان به سرویس‌های ابری مربوطه‌شان را بدهند. به هر حال در حال حاضر گوگل تنها گزینه موجود است، و روشن است که برای این کار لازم خواهد بود که اکانتتان در گوگل را به فیس‌بوک وصل کنید.  

 

منبع: خبرگزاری ایتنا

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا