سریال خاتون
فناوری

استریم زنده فیلم روی پلی استیشن 4

استریم زنده فیلم روی پلی استیشن 4

گزارش‌های منتشره در رسانه‌ها حاکی از آن است که بالاخره پس از مدت‌ها سرویس تلویزیون زنده Hulu + برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 فعال شده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، بر اساس اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های بین المللی مشخص شده است که کاربران ازاین‌پس می‌توانند تلویزیون زنده Hulu + را از طریق کنسول پلی‌استیشن 4 خود تماشا کنند.
 
این قابلیت تقریباً سه سال بعد از عرضه خدمات تلویزیون زنده Hulu  و یک ماه بعد از لغو سرویس پلی‌استیشن ویو برای پلی‌استیشن 4 فعال شده است.
 
 
کمپانی سونی هنوز دلیل وقفه سه ساله برای عرضه سرویس تلویزیون زنده Hulu + روی پلی‌استیشن 4 را اعلام نکرده است، اما در هر صورت دیر عرضه شدن این قابلیت بهتر از عرضه نشدن آن است.
 
شایان ذکر است که این ویژگی برای سونی موضوعی انحصاری نیست و این سرویس پخش زنده علاوه بر پلی‌استیشن 4 برای کنسول‌هایی مانند اکس باکس وان و نینتندو سوئیچ نیز عرضه شده است.
 
اگر نرم‌افزار Hulu روی پلی‌استیشن 4 شما نصب شده باشد و اشتراک این سرویس را هم داشته باشید، می‌توانید با ورود به این نرم‌افزار کانال‌های زنده تلویزیونی را تماشا کنید.
همچنین اگر این نرم‌افزار را در اختیار ندارید می‌توانید به وب‌سایت Hulu مراجعه کرده و پس از خرید اشتراک، این نرم‌افزار را دریافت کنید. دسترسی به این سرویس هم‌اکنون 55 دلار هزینه دارد.
 
منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا