فناوری

اولین قسمت «ماشین‌بازها» برای ماشین‌بازها آمد

 این مجموعه که قرار است در ۱۰ قسمت تولید شود، قصد دارد به سراغ چهره‌های گمنام شیفته خودرو برود و ابعاد مختلف زندگی حرفه‌ای و علاقه‌مندی‌های آنها را مورد بررسی قرار دهد.

در قسمت اول، دیوار به سراغ سلیم سرپولکی، طراح و سازنده خودروهای دو دیفرانسیل رفته که سال‌ها قهرمان آفرود کشور بوده و حرف‌های شنیدنی بسیاری را از سال‌ها فعالیتش در این عرصه بازگو کرده است.

به گفته تیم تولید این مجموعه، هر قسمت از ماشین‌بازها قصد دارد به سراغ یک بخش از صنعت خودرو برود و چهره‌ای تاثیرگذار را در آن زمینه معرفی کند. آفرودبازها، کلکسیونرها، طراحان خودرو، قهرمانان مسابقات اتومبیل‌رانی، چهره‌های ایرانی نامدار در صنعت خودروی جهان و … از جمله این بخش‌ها هستند که دیوار به سراغ آنها خواهد رفت.

شیفتگان خودرو در ایران با وجود فعالیت‌های چشمگیر و توانایی‌های خارق‌العاده عموما گمنام هستند و این مجموعه به دنبال معرفی این افراد است.

دیوار در یکی دو سال گذشته تمرکز ویژه‌ای روی دسته‌بندی خودرو داشته، تغییرات گسترده‌ای در سایت و اپ خود داده و در همکاری با مجموعه «کارنامه» سرویس کارشناسی خودروی خود را راه‌اندازی کرده است و تولید محتوای چشمگیری در این زمینه داشته است. به نظر می‌رسد دیوار با ساخت این مجموعه قصد دارد بین ماشین‌بازهای حرفه‌ای جا باز کند و بیشتر از قبل خود را به عنوان رهبر بازار خرید و فروش خودرو تثبیت کند.

اولین قسمت این مستند درباره سلیم سرپولکی را ببینید.

2121

منبع خبر: خبر آنلاین

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا