سریال خاتون
فناوری

بزرگ‌ترین کنفرانس گوگل هم قربانی کرونا شد!

بزرگ‌ترین کنفرانس گوگل هم قربانی کرونا شد!

به گزارش ایسنا، چندی پیش با شیوع گسترده ویروس کرونا ، سخنگوی شرکت گوگل با انتشار بیانیه‌ای جدید اعلام کرد که این غول تکنولوژی تصمیم گرفته است کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اختصاصی خود موسوم به Google I/O را که قرار بود در تاریخ ۱۲ تا ۱۴ ماه مه سال جاری میلادی برگزار شود، آن را به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار کند.

اما حالا اخبار منتشر شده در وبسایت gsmarena نشان می‌دهد که گوگل قصد دارد برگزاری بزرگترین رویداد اختصاصی خود را به طور کامل لغو اعلام کرده و از برگزاری آنلاین و غیرحضوری آن نیز منصرف شود.

گوگل همواره در جریان برگزاری کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود موسوم به Google I/O از جدیدترین نوآوری‌ها و دستاوردهای نرم افزاری ، سرویس های جدید و بهبود در برخی سخت افزارهای اختصاصی گوگل همچون دستیار صوتی هوشمند گوگل اسیستنت و همچنین سیستم عامل اندروید و نسخه جدید آن سخن گفته و رونمایی می کند.

از دیگر مباحثی که بر اهمیت این کنفرانس سالانه می‌افزاید رونمایی و معرفی قابلیت‌ها و امکانات جدیدی که به نسخه بعدی سیستم عامل اندروید اضافه خواهد شد.

حالا به نظر می‌رسد با لغو کامل این رویداد بزرگ گوگل از رونمایی های خود نیز صرف نظر کرده است و هنوز هم معلوم نیست که از محصولات و فناوری‌های جدید خود در چه زمانی پرده‌برداری خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا