فناوری

تصاویر | آپشن‌های شگفت انگیز هیوندا النترا 2021

معرفی خودرو هیوندا النترا 2021 با امکانات جدید فراوان

هیوندا النترا 2021 جدید، چند هفته پیش با طرحی کامل جدید و متفاوت، فناوری‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته و برای اولین بار با پیشرانه هیبریدی ارائه شد. این سدان جدید ویژگی‌های متفاوتی از سوناتا 2020 دارد و از آن نیز کمی بزرگتر است.

معرفی هیوندا النترا 2021

حتی با وجود تمایل بیشتر مشتریان به کراس اوورهای کامپکت مانند Venue، هیوندا همچنان به تولید به سدان پرفروش خود مشغول است. هیوندا امکانات بیشتری مانند Android Auto, Carplay را به خودروهای ارزان قیمت و پرطرفدار خود مانند افزوده و از مهمترین ویژگی جدید این خودرو هیبریدی بودن ظاهر بی‌نظیر آن است. 

معرفی هیوندا النترا 2021

 مدل 2020 از نظر ظاهری به طور گسترده ای موجب کاهش قیمت آن شد. به همین دلیل این بار هیوندا النترا را باز ظاهری جدید وارد بازار کرده است. این کمپانی با از بین بردن ظاهر عجیب و غریب و افزودن زیبایی و ظرافت‌های الهام گرفته شده از سوناتا، طراحی آن به نحوی عالی بازیابی کرده است. به گفته هیوندا، زیبایی النترا جدید مانند یک کوپه چهار در زیبا است. جلوپنجره کوچکتر، خطوط جدید و چراغ‌های اصلاح شده، همه به زیبایی این خودرو افزوده است. 

معرفی هیوندا النترا 2021

شاید بزرگترین جهش النترا  را بتوان بخش فناوری‌های آن دانست. مدل‌های پایه و عادی آن دارای یک صفحه نمایش 8 اینچی با استانداردهای Apple Carplay و Android Auto هستند. مدلهای دیگر آن دارای صفحه نمایش 10.3 اینچی با قابلیت اتصال همزمان دو گوشی از طریق بلوتوث بوده که در زیر یک قطعه شیشه قرار گرفته است. 

معرفی هیوندا النترا 2021

علاوه بر تغییرات داخلی، می‌توان به فناوری‌های رانندگی آن مانند سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک، نگهدارنده بین خطوط و سیستم هشدار و توجه راننده اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای النترا کلید دیجیتال بوده که این سیستم در سوناتا نیز وجود دارد و میتوان بسیاری از عملکردهای خودرو را با تلفن همراه کنترل کرد. 

مدل هیبریدی این خودرو از یک موتور 1.6 لیتری جفت شده با موتور برقی استفاده میکند که قدرت 139 اسب بخار و گشتاور 179 نیوتون-متر را تولید می‌کند. هیوندا پیشبینی کرده است که النترا در حالت ترکیبی سوخت، می‌تواند به ازای هر گالن، 50 مایل را طی کند. 

motor1.com


 

منبع خبر: خبر آنلاین

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا