سریال خاتون
فناوری

تصاویر | Audi RS7 ماشین شگفت انگیز با قدرت 730 اسب بخار!

خودرو Audi RS7 که به تازگی در برخی کشورها برای فروش وارد بازارها شده است، در اروپا برای مدت نسبتا زیادی است که به فروش می‌رسد. به همین دلیل است که این خودرو توجه بسیاری از تیونرهای مشهور را به خود جلب کرده است. ABT یکی از اولین تیونرها بود که در پایان ماه ژانویه RS7 را تغییر داد. 

Audi RS7 با تیونینگ ABT

RS7-R دارای پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر تویین توربو (توربو دوقلو) بوده که می‌تواند قدرتی معادل 730 اسب بخار و گشتاور 920 نیوتن-متر را تولید کند. این هیولا که بر چرخ‌های 22 اینچی سوار است دارای سیستم اگزوز چهارگانه‌ای است که با اگزوزهای دوتایی RS7 استاندارد جایگزین شده است. بدنه این خودرو نیز دستخوش تغییراتی شده که اسپویلر روی کاپوت، دیفیوزرهای هدایت کننده هوا و بالچه‌های فیبر کربنی در سپرها از جمله آن هستند. 

Audi RS7 با تیونینگ ABT

ABT همچنین کمی تغییرات درون کابین RS7 ایجاد کرده و الیف کربن و چرم آن را افزایش داده است. بر روی داشبورد آن عدد 125 حک شده که نشان دهنده تعداد و تولید محدود نمونه RS7-R است. این خودرو در واقع متعلق به راننده مشهور آلمانی به نام Daniel Abt است و امضا وی نیز بر روی کنسول میانی حک شده است. 

Audi RS7 با تیونینگ ABT

سرعت و شتاب دقیق این خودرو از سوی تیونر منتشر نشده است اما برای نمونه استاندارد این خودرو که قدرت 591 اسب بخار دارد، شتاب 0 تا 100 کیلومتر معادل 3.6 ثانیه است و بیشینه سرعت آن به 305 کیلومتر در ساعت میرسد. 

motor1.com
 

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا