فناوری

ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا با جایزه‌ی ۵۰ میلیونی آغاز شد

ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا با جایزه‌ی ۵۰ میلیونی آغاز شد

—————- رپرتاژ آگهی —————–

زولا یک بازی تیراندازی آنلاین رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی است که در حال حاضر به عنوان پرمخاطب‌ترین بازی آنلاین رسمی و قانونی در ایران شناخته می‌شود. زولا در حال حاضر بیش از 2 میلیون کاربر ثبت‌نام شده در اختیار دارد که از این تعداد، 1 میلیون نفر به صورت فعال در بازی حضور دارند و آن را تجربه می‌کنند. از اینجا می‌توانید حساب کاربری خود را در بازی زولا بسازید و آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

بازی زولا به خاطر مسابقات آنلاین و آفلاینی که برگزار می‌کند، بسیار مطرح است و به عنوان یکی از فعال‌ترین بازی‌ها در زمینه ورزش‌های الکترونیک (Esport) شناخته می‌شود.

طبق آمار رسمی بیش از 14 هزارنفر در دو سال گذشته در قالب 1431 تیم در 22 دوره مسابقات مختلف زولا شرکت کردند که آماری خیره‌کننده برای یک بازی پلتفرم پی‌سی در ایران محسوب می‌شود. جمع کل جوایزی که برای این مسابقات اهدا شده، مبلغی حدود 280 میلیون تومان بوده است.

در سال ۹۹، به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های شدید برای اجرای مسابقات آفلاین، روند رقابت‌ها به صورت آنلاین پیگیری شد که خوشبختانه استقبال بسیار چشم‌گیری از این مقوله صورت گرفت. تنها در طول کم‌تر از ۳ ماه، ۱۶ دوره مسابقات برگزار شد، بیش از ۱۵ هزار نفر در قالب حدود ۱۵۰۰ تیم در این مسابقات شرکت کردند و بیش از ۱۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی به تیم‌ها و نفرات برتر اهدا شد.

ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا از امروز آغاز شده است؛ نکته‌ی جالب توجه در مورد این مسابقه جایزه‌ی آن است که امسال به مبلغ ۵۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گفته‌ی مدیر بخش ورزش‌های الکترونیک بازی زولا در ایران از این پس شاهد رقابت‌های سالانه‌ای تحت عنوان «جام ایران» خواهیم بود که طی آن تیم‌های علاقه‌مند به بازی Zula می‌توانند در آن شرکت کنند.

 
اگر به شرکت در این مسابقات علاقه دارید، به خاطر داشته باشید که تنها ۵۱۲ تیم مجاز به شرکت در جام ایران ۹۹ بازی زولا هستند و از این لحاظ، محدودیت برای ثبت نام وجود دارد؛ پس لازم است که هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام در جام ایران ۹۹ بازی Zula اقدامات لازم را انجام دهید.

این ۵۱۲ تیم به جز تیم‌های راه یافته به لیگ قهرمانان زولا، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و هشت تیم برتر، وارد مرحله‌ی ۱/۱۶ خواهند شد.

این هشت تیم به روش سوییس سیستم با تیم‌های لیگ قهرمانان زولا به رقابت خواهند پرداخت.

این روند تا جایی به صورت آنلاین ادامه پیدا می‌کند که ۸ تیم برتر مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا مشخص شوند؛ از این مرحله به بعد، تیم‌های برتر باید در محل برگزاری مسابقات حضور یابند تا به صورت حضوری در مقابل همدیگر صف‌آرایی کنند.

توجه داشته باشید هر تیم مجاز به استفاده از حداکثر ۵ بازیکن در بازی‌ها خواهد بود؛ همچنین می‌توانید دو نفر را به عنوان یار ذخیره برای شرکت در این مسابقات، معرفی کنید. لازم به ذکر است که این بازی‌ها در حالت خرابکاری برگزار می‌شوند.

همچنین در صورتی که تمایل به عضویت در تیم یا گروه های زولا را دارید ، با ورود به سرور رسمی ایران زولا در شبکه اجتماعی دیسکورد می توانید گروه مورد نظر خود را جستجو و نسبت به عضویت در آن اقدام کنید. از اینجا می توانید به سرور رسمی زولا در دیسکورد بپیوندید.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، یک جایزه‌ی بزرگ و کم‌سابقه برای مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا در نظر گرفته شده است؛ جایزه‌ای که برای این رقابت‌ها از سوی مسئولان برگزاری مسابقات Zula تعیین شده، به ۵۰ میلیون تومان می‌رسد که در هفته‌ی آینده، اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

برای ثبت نام در مسابقات جام ایران ۹۹ می‌توانید به لینک درج شده در بایو صفحه رسمی مسابقات بازی زولا مراجعه کنید.

 

 


منبع: خبرگزاری ایتنا

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا