سریال خاتون
فناوری

هوآوی بیش از ۲۰۰ هزار شغل در اروپا ایجاد کرده است

هوآوی همچنین مشارکت‌های مثبتی در زمینه‌ی تحقیق و توسعه برای اروپا انجام داده و بنا بر گزارش «رتبه‌بندی سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه‌ی صنعتی اتحادیه‌ی اروپا در سال ۲۰۱۸/۲۰۱۹» که توسط کمیسیون اروپا منتشر شده است، هوآوی رتبه‌ی پنجم این لیست را در اختیار دارد. در رتبه‌بندی تعداد درخواست‌های ثبت حق اختراع (Patent) در اداره‌ی ثبت اختراع اروپا در سال ۲۰۱۹، هوآوی در رتبه‌ی اول ایستاده است.

پیت کالینگز (Pete Collings)، رییس اداره‌ی مشاوره‌ی تاثیر اقتصادی اروپا و خاورمیانه‌ در «آکسفورد ایکانامیکس» (Oxford Economics) درباره‌ی این موضوع گفته: «سرمایه‌گذاری روی تحقیق و توسعه، دقیقا به آن شکلی که هوآوی انجام می‌دهد، برای بهبود بهره‌وری کلی اقتصاد اروپا اهمیت بسیار زیادی دارد».

هوآوی به ایجاد توسعه در اروپا ادامه خواهد داد

به گفته لیو کانگ (Liu Kang) نماینده‌ی آژانس اتحادیه‌ی اروپا،   هوآوی در سال ۲۰۱۹ مشارکت مستقیم هوآوی در تولید ناخالص ملی (GDP) اروپا معادل ۲.۸ میلیارد یورو بوده و در ۵ سال گذشته، میانگین نرخ رشدی ۱۱.۴ درصدی داشته است. هوآوی قصد دارد در سال ۲۰۲۰ پایداری شبکه در اروپا را تضمین کند. نماینده‌ی  آژانس اتحادیه‌ی اروپا در ادامه صحبت‌هایش به نقش هوآوی در توسعه اروپا اشاره کرد و گفت: «با توجه به پروتکل‌های حفظ امنیت پیش خواهیم رفت تا نیازهای مردم برای کارهای اداری آنلاین، تحصیل آنلاین و غیره را برآورده کنیم. هوآوی ۲۰ سال است که در اروپا مشغول توسعه‌ و پیشرفت است و همراه با رشد خود کشورها و صنعت را نیز رشد می‌دهد. در آینده نیز، ما به عنوان اتحادیه اروپا همچنان با شرکایمان کار خواهیم کرد تا بر مشکلات غلبه و به ارزش‌هایمان اضافه کنیم».

موسسه‌ تحقیقات اقتصادی آکسفورد، تاثیر اقتصادی کلی هوآوی روی اروپا را ارزیابی کرده و در این ارزیابی، به مشارکت هوآوی در تولید ناخالص ملی اروپا، شغل‌های ایجادشده‌ای که تحت حمایت هوآوی در اروپا بوده‌اند و مالیات‌های حاصله هم توجه داشته است.

هوآوی علاوه بر اروپا در تمامی نقاط دنیا بسته به بزرگی بازارشان و سود حاصله خود، به اقتصاد کشور میزبان کمک کرده است. این شرکت به رغم ناهمواری‌های که برایش ایجاد می‌شود، همچنان در حال انجام کارهای بسیار زیادی است و روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد.

۲۱۲۱

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا