فناوری

کانال بزرگ ونیز سکوی توریستی اروپا

کانال بزرگ ونیز سکوی توریستی اروپا

—————- رپرتاژ آگهی —————–

گراند کانال نه تنها متصل به ونیزاست بلکه یکی از جاذبه های بالای آن است. منحنی در معکوس S در قلب شهر ، همچنین خیابان اصلی ونیز است ، همیشه مشغول ترافیک است که همه چیز را شامل می شود از گوندولا گرفته تا بارهای حمل محصولات به بازار. در روزهای اوج بازدید از تور ایتالیا ونیز ، هر کسی که دارای لیست بازدید باشد مجبور میشود یک کاخ روبروی کانال بزرگ و palazzi های آنها که نمایانگر سبک معماری ، 12th تا اوایل قرن 18 است را با اشتیاق مشاهده نماید.

بهترین راه برای دیدن و قدردانی از این همه کاخ های بزرگ از خود کانال است ، زیرا نمای آنها با آب روبرو است. مشاهده این کاخ ها پس از روشن شدن چراغ ها در فضای داخلی درخشان آنها یکی از موارد مورد علاقه برای انجام شبانه در ونیز در تور اروپا است. جاذبه های زیر به ترتیب نشان داده شده است که در هنگام سفر از سن مارکو به Ponte della Costituzione ، در انتهای دیگر کانال بزرگ ، مشاهده خواهید کرد.

1. گشت و گذار در کانال بزرگ توسط قایق

می توانید تمام طول کانال بزرگ را با کشتی بخار ، سیستم حمل و نقل عمومی شناور ونیز ، از سن مارکو تا پورت رم سوار شوید. حتماً خط 1 را بگیرید ، نه که خیلی سریع از درون کاخها حرکت می کند و چندین توقف را پشت سر می گذارد. شما همچنین می توانید این کار را با یک تور قایق موتوری انجام دهید ، با راهنمایی که نه تنها می تواند کاخ هایی را که می گذرید به شما نشان دهد بلکه آهسته عبور کرده و برای نمایش بهتر بهتر به آن نزدیک شوید. چندین گزینه وجود دارد. در تور بزرگ قایقرانی کانال ونیز گروه 1 ساعته قایق ، شما نه تنها در مورد نکات برجسته کانال بزرگ خواهید دید بلکه یاد خواهید گرفت ، بلکه از طریق کلیساهای کوچکتر سفر خواهید کرد تا کلیساهایی مانند سانتا ماریا فورموسا و سان جیووانی و پائولو را ببینید.

شاید شما همیشه آرزو داشته باشید که در کانال بزرگ سوار گوندولا شوید و مطمئناً این گزینه  خوبی است. اما این بهترین راه برای دیدن کاخ ها در کنار سواحل آن نیست. با تعداد زیادی کشتی بزرگتر که دید شما را مسدود کرده و منظره شما را مخدوش می کند ، در واقع منظره ای بهتر و سریع تر از منظره بخار حاصل را بهتر است برای کانالهای رمانتیک کوچک “پشت خیابان” خود را نجات دهید.

 
2. سانتا ماریا دلا سلام

در حالی که کشتی بخار پورتوی شما در روبروی سن سان مارکو متوقف شود ، تقریباً مستقیماً روبروی کلیسای باروک واقع می شود ، که برای پایان طاعون سال 1630 ساخته شده است. با وزن بسیار زیاد ، معمار Baldassare Longhena مجبور بود بیش از یک میلیون چوب را به کف تالاب هدایت کند. این کلیسا یک مکان دیدنی چشمگیر است که در سراسر کانال بزرگ از سان مارکو قابل مشاهده است و با شکاف خود در هنگام ورود به داخل توجه شما فوراً به گنبد عظیم آن ادامه می یابد. حتماً Sacristy را ببینید ، جایی که بهترین نقاشی ها هستند ، به خصوص ازدواج تینتورنتو درست در مقابل کلیسا قرار دارد.

3. مجموعه پگی گوگنهایم

گذشته از سانتا ماریا دلا سلام ، گوگنهایم ، یک ساختمان معاصر در پایه های قبلی است. کاخ ونیر در سال 1749 هرگز به اتمام نرسید و در سال 1949 ، طبقه اول آن به محل جمع آوری هنرهای آمریکایی پگی گوگنگنهایم ونیز وگنی از نقاشی ها و مجسمه های کوبیستی ، انتزاعی و سورئالیستی تبدیل شد. این مجموعه شامل آثاری از مکس ارنست است که با آثار پگی گوگنهایم و همچنین پابلو پیکاسو ، ژرژ براک ، فرناند لگر ، جوآن میرو ، سالوادور دالی ، پاول کلی ، رنه مگریت ، پیت موندریان ، مارک چاگال و جکسون پولاک انجام شده است. با گذر کشتی شما می توانید مجسمه سوارکاری مارینو مارینی فرشته شهر را در تور ارزان اروپا دیدن کنید.

شما میتوانید با مراجعه به سایت توریاب از تمامی تورهای اروپا بازدید نمائید و تور مناسب خود را از آژانس های مختلف دریافت کنید.همچنین با مراجعه به صفحه جاذبه های گردشگری اروپا توریاب از مکانهای توریستی اروپا  اطلاعات کافی دریافت نمائید.

 

 

منبع: خبرگزاری ایتنا

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا